Leden 2009

<Diplom0,5>

31. ledna 2009 v 20:26 | Hootyna
Děkuju moc za Tebe a za ten Diplomek....sem ráda, že Tě mám a mám Tě moc ráda...
Je nádhernej....

<Diplomek0,1>

31. ledna 2009 v 20:16 | Hootyna

<Bum ho do hlavy>

31. ledna 2009 v 15:38 Písmenka vyťukaná do klávesnice
Cítila jsem tvůj dech..
Stála jsem před Tebou a zčervenala jsem..
Ty jsi můj život změnil a pak znovu vrátil..

Proč žít v doměnkách, že život bude něco nepříliš úžasného. Nikdy se to nestane a všední problémy už patří k životu. Patří ke všemu a vlastně by nám bez toho bylo lépe. Dokážeme svůj život překomplikovat, změnit své vysoké cíle, kterých jednou toužebně chytneme za ruku a stáhnem sebou dolů. Ale bacha na závratě..

<Můj sen přátelství se rozplynul jako obláček mlhy>

31. ledna 2009 v 15:30
Včera, když jsme s kámoškou obýhali třídy s oběžníkem, mi to docvaklo.Písničce Kanikuly se vybaví ty krásné chvíle asi tak před půl rokem, v létě nebo tak nějak.Každý den jsem sedávala s X. na lavičce na hřišti, každým dnem jsme se tam potkávali.Každý den jsem na tebe myslela, a když si mi napsal, že jsem hezká a veselá, byla jsem z toho uplně vedle a naivně jsem si myslela, že by z toho snad něco mohlo být.Protože jsem tam vždycky nebyla jenom já, zahleděl si se do ní.Časem jsem si uvědomila, že ještě ani kluka nechci a že ty už holku máš.JI! Začala jsem to brát jakoby nic, vždycky jsme chodili ve třech.Vám to nevadilo! Byla jsem to JÁ , která ti s dobou vůlí řekla, že je tomu konec! byla jsem to JÁ, která sem se vlastně i před tebou ztrapnila, byla jsem to JÁ která ti psala SMS.Byla jsem to JÁ, která jsem s tebou chodila ven.A co si mi dal ty?! Ty ses mi odvděčil akorát posměškem, který jsem od tebe nečekala! Propadl si se u mě až na úplné dno a můžeš si za to jenom sám ... Mrzí mě, že to takhle dopadlo, ale asi to tak má být.I na ten pitomý fotbal jsem chodila, i když ty si o tom nevěděl ... a co ona? Byla tam někdy? Nebyla ... Brala jsem tě jako kámoše a byla jsem ráda, že se můžu kamarádit s klukem, protože to se mi nikdy nestalo, jenomže teď vím, že už žádného nemám.Jasně, holky od vás ze třídy by se jistě smáli, kdyby nás viděli jak si spolu povídáme že? Ani ten pitomý pozdrav nebo úsměv na ulici si mi nedopřál, jenom kvůli tomu, že s těbou šli tvoji spolužáci ... U mě už si skončilJá u tebe jistě taky a mnohem dřív, jenomže já jsem si naivně myslela, jak nejsi upřímný a jak si spolu budem přes IcQ psát ... Vždycky to takhle musí skončit.

Vím, že si tohle nikdy nepřečteš, taky nechci aby sis to četl, ale tím jak si mě nazval když jsme byly u Vás.u mě už nikdy nevyžehlíš ani kdyby si chtěl! A o to jen dobře, že ty ani nechceš ... Skončilo všechno!
Hootyna

<Nevim co sem dát>

31. ledna 2009 v 15:12 Písmenka vyťukaná do klávesnice
Tak vám to tu píšu... Celou tu dobu,co sem žila be blogu sem si říkala, jak by nebylo špatný si ten blog založit..Už mi v hlavě šrotovalo všechno to, co bych sem napsala a dala..Jenže teď se mi můj sen mít blog splnil...Ale..
Ale nevim co sem mám jako dávat..všechny ty moje představy a ty články co se mi psaly sami v mý mysli..jako by se najednou vypařili a už tu nechtěli být..
Nevím čím to je a ani to vědět nechci...ale jo chci jen to nedat najevo:)
Když sem zatim nidko nechodí tak myslim, že nemá cenu sem dávat něco zajímavého...Budu ráda za každej váš komentář, ať už to dobrej nebo špatnej...
Pište jestli chcete bejt moje SB..já se všem ozvu a na každej koment odpovím..samozřejmě jestli necháte odkaz..
Tak se zatim mějte..a rádi sem choďte.
Vaše Hootyna

<Ráda maluju a tak je mi tý tužky líto>

31. ledna 2009 v 14:19
Jen tak čumim na ostatní blogu a našla sem tam superr obrázek...<3
A prostě sem ho sem musela dát...sorry, že tu není zdroj..ale už si nepamatuju jakej blog to byl..

<Sem to já>

31. ledna 2009 v 13:56
Čauky lidi...srdečně bla bla bla...vás vítám na mém blogů...:) O čém to tu asi bude? No tak hlavně o mě a mých kecech...ale taky o vás a všech různých možných i nemožných kravin...

A tohle sem já:
Ne na tom obrázku, kdybych vám sem dala svojí pravou fotku tak by vám to vypálilo vočí a chuťový buňky... Ne zas taková držka nejsem.
věkove se ocitám na hranici mezi 14-15 lety. No kdo jinej než puberťák by si zakládal blog.:D
Jméno mé zní...Lucie :D A moje nejoblíbenější hláška či gesto je: Hoot nadruhou to celý v závorce..(hoot=smích..kdyby někdo netušil)
Úvodem to stačí, co říkáte? Jo a samožřejmě, že i spřáteluju..tak pište...
Hootyna